Якщо Ви в пошуках найкращого рішення для позбавлення від небажаного волосся – ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ це Ваш ПРАВИЛЬНИЙ Вибір!

Лазерна епіляція - це метод радикального видалення волосся з руйнуванням волосяних фолікулів за допомогою лазерного випромінювання.

Лазерна епіляція є безпечним та ефективним методом позбавлення від небажаного волосся, що використовується у всьому світі.

В Центрі лазерної епіляції та косметології Estet Hall процедури видалення волосся проводяться на діодному лазері нового покоління Prime STANDARD з унікальною SLD матрицею. Завдяки чому процедури проходять безболісно, безпечно, швидко та ефективно.

Під час процедури лазерної епіляції на нашому лазері пацієнти відчувають тепло та легке поколювання в оброблюваній ділянці. Ці відчуття абсолютно безболісні та комфортні.

Діодний лазер Prime STANDARD використовується для перманентного видалення волосся як у чоловіків, так і у жінок на різних ділянках шкіри з фототипом від І до VІ по шкалі Фіцпатріка (від найсвітлішого кельтського до африканського).

Принцип дії

Лазерна епіляція базується на принципі "селективного фототермолізу".

Лазерне випромінювання представляє собою світло однієї довжини хвилі з високою спрямованістю і великою щільністю енергії. Пігмент волосини - меланін, що сконцентрований у волосяній цибулині, здатен поглинати світлові хвилі певної довжини(діапазон 700-810 нм). Лазерний промінь проникає в дерму та поглинається органом-мішенью: пігментом меланіном в волосяній цибулині, гемоглобіном в судині, що харчує волосину. В результаті дії лазерного випромінювання меланін, поглинаючи енергію світла, нагрівається і руйнує сусідні клітини матриксу (росткова зона волосся), кровоносні і лімфатичні судини, що живлять волосяний фолікул і сальні залози волосся.

Через декілька тижнів стрижень волосини з загиблим коренем випадає.

Курс процедур

Середня кількість сеансів складає 5-8 процедур.

Інтервали між процедурами складають 3-4 тижні.

Ефективність та тривалість курсу лазерної епіляції залежить від фототипу шкіри, кольору та товщини волосся, а також від гормонального фону. На дію лазерного променя реагує волосся лише в стадії анагену (активного росту), а це всього 10-15% - ось чому для епіляції потрібно декілька сеансів.

Для тонкого і світлішого волосся знадобиться більша кількість процедур.

Абсолютні протипоказання

-Онкологічні захворювання

-Вагітність

-Наявність родимих плям чи злоякісних патологічних змін в зоні проведення процедури

-Вживання фотосенсибілізаторів

-Герпес в місці обробки

-Наявність кардіостимулятора

-Порушення шкірного покриву в місці обробки

-Гірудотерапія

-Хронічні захворювання в стані декомпенсації(сахарний діабет, гіпертонія та ін.)

-Гострі вірусні та інфекційні захворювання

Відносні протипоказання

-Період лактації

-Підвищена чутливість до світла

-Вживання антибіотиків

-Келоідні рубці (схильність до їх утворення)

-Вживання вітаміну А(ретинолу) та його аналогів

-Воскова епіляція або електроепіляція в зоні обробки

-Лазерна епіляція в зоні тату, перманентного макіяжу, родимок, варикозно розширених вен

Підготовка до процедури лазерної епіляції

- Два тижні до/після процедури не засмагати.

- Перед початком курса не можна видаляти волосся за допомогою пінцету, заборонено проводити воскову епіляцію або застосовувати інші методи, при яких пошкоджується волосяна цибулина.

- За добу до процедури зону, що підлягатиме обробці, варто ретельно поголити, щоб на момент проведення процедури ледь виднілись корінці волосся.

- За два тижні до лазерної епіляції варто припинити вживання антибіотиків(тетрациклін та ін..), фармакологічних засобів группи фторхінолонів, а також будь-яких лікарських засобів(фотосенсибілізаторів), вживання яких протипоказане при подальшому перебуванні на сонці.

- Припинити процедури гірудотерапії за 2 тижні до початку курсу процедур.

- Виключити воскову епіляцію чи електроепіляцію за 3 тижні до початку курсу процедур.

- В день проведення епіляції на зону, що буде підлягати обробці лазером, не можна наносити косметичні засоби. Що містять спирт( дезодоранти,тоніки, лосьйони).

- Проведення процедури безпосередньо перед менструацією чи під час неї не є протипоказанням, але варто пам’ятати, що в даний період вона може супроводжуватись більш інтенсивними відчуттями.

Рекомендації пацієнту

-Задля запобігання пігментації на оброблену ділянку варто щоденно наносити сонцезахисний засіб зі ступенем захисту від 30+, не засмагати протягом 2х тижнів. Наносити крем необхідно за 20 хвилин до дії сонячних променів.

-Необхідно утриматися від відвідування солярія, лазні, сауни протягом 2х днів після епіляції.

-При епіляції на обличчі наносити косметику рекомендовано на наступну добу.

-Рекомендовано використовувати нейтральне мило, щоб не було подразнення шкіри пахв, краще використовувати сухий дезодорант на протязі перших 24 годин.

-Відросле після процедури волосся можна голити. Заборонено вищипувати чи видаляти іншими засобами протягом усього курсу лазерної епіляції.

З якого віку можна робити лазерну епіляцію?

Однозначно можна відповісти, що лазерну епіляцію можна робити після закінчення статевого дозрівання, при досягненні повноліття у 18 років.

Лазерна епіляція неповнолітнім проводиться тільки з письмового дозволу одного із батьків і тільки після консультації з лікарем, на якій також має бути присутній один із батьків.

До початку статевого дозрівання рослинність на тілі мінімальна, так як немає великого вироблення гормонів. Основна причина того, чому не варто робити лазерну епіляцію дітям, - «сплячі» волосяні цибулини, які неможливо умертвити до того, як з них з'явиться волосся. Крім того, у дітей волоски мають малу кількість меланіну, який зафарбовує волосся і допомагає лазеру знайти їх. Таким чином, даний метод епіляції має свої вікові обмеження у зв'язку з тим, що фізіологія організму не дасть вам в ранньому віці повністю позбутися від небажаної рослинності.

Лазерна епіляція тіла доступна підліткам після закінчення статевого дозрівання. Якщо підлітку зроблять лазерну епіляцію до того, як закінчиться бурхливе вироблення гормонів, так як саме від вироблення гормонів залежить зростання і поява нового волосся, то процедура буде малоефективною.

Для проведення процедури гормональний фон має бути стабільний.

Міфи навколо лазерної епіляції

1. «Лазерна епіляція шкідлива для здоров’я»

Глибина проникнення лазерного променя 1-4 мм, він досягає тільки волосяних фолікулів. Єдине, що може виникнути після процедури лазерної епіляціі- почервоніння, як після сонця. Через кілька годин це почервоніння проходить самостійно.

2. «Можна позбутися небажаного волосся за одну процедуру»

Це мрія, мабуть, кожного з нас, але – міф. Так створено природою, що фолікули знаходяться в різних стадіях дозрівання: сплячій, неактивний та активний (фаза росту). А лазер діє лише на фолікули у фазі росту. Тому лазерна епіляція проводиться курсом 4-10 процедур.

3. «Це боляче»

На нашому лазері нового покоління Prime Standard процедура безболісна. Під час процедури ви можете відчути лише тепло та поколювання.

4. «Волосся виросте знову, навіть якщо пройти повний курс лазерної епіляції»

Після повного курсу лазерної епіляції може з’явитися невелика кількість волосся. Але достатньо робити підтримуючу процедуру один раз на рік, щоб позбутися тоненьких, поодиноких волосин для підтримання ідеального ефекту.

5. «Не можна проводити процедуру влітку.»

У лазерної епіляції немає сезонності. На нашому лазері процедуру можна проводити навіть в літку. Але за декілька днів до та після процедури не можна засмагати та потрібно використовувати сонцезахисні засоби.

6. «Лазерну епіляцію не можна робити людям із родимками»

Епіляцію робити можна. Тільки під час процедури ми обминаємо та прикриваємо ці ділянки.

7. «Світле волосся можна видалити за допомогою лазерної епіляції»

Промінь впливає лише на волосяний фолікул з темним пігментом, тобто лазер «не бачить» світле, сіде або пушкове волосся.

8. «Лазер сприяє виникненню новоутворень шкіри»

Пухлини шкіри є протипоказаннями до проведення лазерної епіляції. Онкогенну дію мають ультрафіолетові хвилі (320-400нм), яких немає в лазерному промені. Таким чином спровокувати виникнення новоутворень шкіри скоріше можна в солярії та на сонці, аніж при лазерній епіляції.

9. «Лазерна епіляція викликає вростання волосся»

Вростання волосся, що часто супроводжує воскову епіляцію, не зустрічається при лазерній епіляції. Більше того, саме лазерна епіляція використовується для лікування врослого волосся.