Піклуючись про своє здоров'я , людина не тільки думає про своє майбутнє , а й вкладає в це поняття стиль життя , і певну філософію. Сьогодні модно бути спортивним , струнким , здоровим і красивим.

У нас предостатньо для цього способів : ми бігаємо вранці , відвідуємо фітнес-клуби , стежимо за харчуванням , відмовляємося від шкідливих звичок. Але даний список буде неповним без згадки про масаж та SPA. Головним завданням яких є профілактика та запобігання різного виду проблем зі здоров’ям та красою!

З огляду на те, що ми знаємо про масаж, більшість людей схильні розглядати його як дорогий спосіб позбавлення від болю. Сказавши це, ви не помилитеся. Масаж ефективно знімає м'язову напругу і біль, але він також має й інші дивовижні переваги, про які ви, ймовірно, не знаєте.

Масажна терапія може служити для вирішення різних проблем, до того ж її результати завжди позитивні. Насправді, масаж супроводжує людину з перших днів її життя. Саме за допомогою легкого масажу лікарі змушують нас зробити перший подих і перший крик. Масаж робить кожна мама своєму малюкові при болях у животику. На масаж ми йдемо, щоб відновитися від травми або позбавитися від болю. Ну, і звичайно, кожен з нас потирав забите місце долонею, щоб знизити больові відчуття. А це не що інше, як самомасаж. Масаж корисний для всіх. Так що, піклуючись про себе, крім тренувань у тренажерній залі, відвідувань басейну та салону краси, приділіть також увагу масажу.

В нашому центрі ми пропонуємо як загальний оздоровчий масаж, так і масаж окремих частин тіла (спина, шийно-комірцева зона, нижні кінцівки, стопи та ін.), до того ж різні види антицелюлітного масажу (ручний, банковий, медовий), релакс-масаж, креольський (бамбуковими паличками), тайський терапевтичний, стоун-масаж. Спектр вирішуваних проблем масажем є дуже широкий: від позбавлення болю в спині, до ліпо-моделювання тіла або повного релаксу тіла та душі.

Переваги масажу

Зняття відчуття стомленості, болю і дискомфорту в тілі

Під час масажу активуються ендорфіни, що діють як знеболюючі. Він допоможе під час мігрені чи головного болю. Для втомлених чи перевантажених м'язів масаж буде особливо корисним, адже допомагає розслабитися та зняти напругу.

Боротьба зі спортивними травмами

Якщо ви захоплені яким-небудь видом спорту, то ви знаєте, що травми йдуть з ним в комплекті. Це може бути звичайне розтягнення або ж серйозна травма, яку важко подолати як розумово, так і фізично. Масажна терапія покращує циркуляцію крові, що значно спрощує процес відновлення. Якщо у вас проблеми з суглобами, то масаж також стане відмінним помічником, адже в результаті впливу збільшується кількість синовіальної рідини і зменшується біль.

Зміцнення імунної системи

Наш імунітет піддається щоденним навантаженням, тому важливо робити все можливе для його підтримки. Це може стати несподіванкою, але масаж дійсно може допомогти. Позбавляючись від стресу під час масажу, ваш організм збільшує вироблення білих кров'яних тілець (лімфоцитів), які захищають ваш імунітет від різних бактерій. Крім того, функції імунної системи можуть бути посилені збалансованим харчуванням і регулярними фізичними навантаженнями.

Якісний сон

Ви помітите, що при масажному впливі ви завжди на межі засинання. Це тому, що масаж провокує викид серотоніну в ваш організм, що сприяє сну. Люди, які страждають від безсоння, мають певні складнощі в повсякденному житті і постійне відчуття втоми. Масажна терапія допоможе вам насолоджуватися постійним якісним сном, що значно поліпшить ваше самопочуття.

Підтримка молодості

Дослідження показали, що масаж стимулює кровообіг і лімфодренаж. М'яка послідовна стимуляція наповнює клітини вашої шкіри поживними речовинами, що робить її здоровою та оновленою.

Поліпшення настрою

Це не просто гра вашої уяви: ви дійсно відчуваєте себе краще. Дані переваги можуть поширюватися і на людей, які страждають депресією. Дослідники з Тайваню прийшли до висновку про те, що сеанси масажу значно зменшують симптоми депресії.

Стимулювання схуднення

Масаж може виступати навіть помічником в боротьбі з зайвою вагою чи косметичними недоліками шкіри (целюліт), адже прискорюючи трофіку тканин, він стимулює основний обмін, сприяючи, в деякій мірі, розщепленню жирової клітковини. А механічне подразнення шкіри масажем стимулює її оновлення та підтягування в проблемних місцях.

Останні 3 пункти можна, також віднести до переваг SPA-процедур. Якщо коротко дати визначення SPA-процедурам, то можна сказати що це технологія надання здорового впливу не тільки на тіло , але і на весь організм в цілому за допомогою безлічі засобів : освітлення , ароматерапії , водних процедур , обгортання , масажів і т.д.

Найбільш затребуваною із SPA послуг вважається процедура обгортання , яка допомагає виглядати прекрасно і , в цілому , добре піднімає настрій. Адже вони в комплексі з масажами, фізичними навантаженнями та правильним харчуванням можуть забезпечити неабиякий ефект схуднення та корекції недоліків тіла.

У спеціалізованих СПА салонах практикують види обгортання - холодне, контрастне і гаряче. Холодні обгортання усувають набряклість , очищають і омолоджують шкіру. Гаряче обгортання вважається найбільш ефективною процедурою , оскільки покращується обмін речовин , відбувається розширення судин , яке тягне за собою поліпшення кровообігу , і плюс до цього посилюються захисні сили в організмі.

Будь-яку процедура обгортання починає фахівець з дуже глибокого і повного очищення шкіри , тобто з пілінгу. За допомогою пілінгу забирається ороговілий шар шкіри , в результаті поліпшується її живлення і відбувається процес омолодження.

Грязьові обгортання - відмінна SPA процедура проти целюліту. Цілющі грязі позитивно впливають на шкірні покриви , і в результаті досягається ліфтинговий ефект. А також грязьові обгортання благотворно впливають на нервову систему , прискорюючи обмін речовин.

SPA процедура - антицелюлітне обгортання ( спеціальні косметичні засоби від целюліту ) . Дане обгортання допомагає підсилити відтік з тканин застійної рідини, ефект обгортання вже помітний через декілька днів.

Окрім цього, найприємнішою, та в той же час, корисною для шкіри, вважається, шоколадне обгортання. Воно об’єднує у собі такі ефекти як: ліфтинг та живлення шкіри, антицелюлітна дія, насолода та релакс для всього тіла.

В Estet Hall застосовується високоякісна професійна косметика від провідних українських виробників. В залежності від підібраних косметичних засобів при обгортаннях вирішують безліч проблем. Тому тут ви зможете отримати неабияке задоволення та користь від цього виду SPA-процедур:

- Програми «Перезавантаження», «Шоколадне перезавантаження», «Антистрес» направлені на відпочинок душі та тіла, під час цих процедур забезпечується повне очищення, живлення та зволоження шкіри;

- Програми «Мінеральний тонік», «Метаболічний пілінг» з використанням бальзам-маски пілінгу для тіла забезпечить відновлення енергії кожної клітинки організму та наповнить організм мінералами завдяки вмісту магнієвого комплексу, а також, підвищить еластичність шкіри, м'язів та суглобів і покращить обмінні процеси.

- Програми «Холодне мінеральне обгортання», «Ліпо-моделювання тіла», «Глибинне ліфтинг прогрівання», «Плоский живіт», «Моделюючий догляд за бюстом», з використанням таласо-мінерального обгортання або термоактивного ліфтинг-гелю, стануть незаміними помічниками в боротьбі з целюлітом чи зайвими кілограмами.

- Програма «Гарячий ліфтинг-шоколад» завдяки складу шоколадної маски забезпечить ефекти догляду та ліфтингу шкіри, стимулюватиме її омолодження. Допоможе отримати неабияке задоволення та релакс від SPA-процедури.

- Парафінотерапія забезпечить догляд за шкірою рук або ніг.

Побалуйте себе масажем та SPA-процедурами, адже ми всі заслуговуємо можливість позбутися від турбот і неприємних відчуттів. В нашому центрі ви можете довіритись нашим спеціалістам, адже в нас працюють не просто масажисти, а фахівці з фізичної реабілітації. Саме тому на сеансах з масажу ви зможете отримати рекомендації щодо фізичних вправ, харчування, домашнього догляду за тілом з урахуванням індивідуальних особливостей вашого організму.