RF –ліфтинг (Радіохвильовий ліфтинг) – безопераційна підтяжка шкіри обличчя та тіла. Апаратна процедура, де робочим фактором приладу є високочастотні електромагнітні імпульси. Під дією радіочастотної енергії відбувається швидке локальне прогрівання дерми та глибоких шарів шкіри до 40-50ᵒС, що змушує колагенові волокна стискатися, ущільнюватися. Колагенові волокна підтягують шкіру, таким чином створюють миттєвий ефект. Метаболізм фібробластів також прискорюється, синтезуються нові волокна колагену та еластину, які відповідають за пружність шкіри, «тримають» її каркас. Більша частина радіочастотної енергії поглинається більш глибокими шарами шкіри, примушуючи дерму потовщуватися. Це сприяє зменшенню глибини зморшок, роблячи шкіру пружною та підтягнутою. В результаті роботи апарату стимулюються обмінні процеси, кровопостачання клітин, зміцнюються колагенові волокна та починають формуватися нові, відбувається подальша розбудова і реструктуризація шкіри.Специфіка цього методу апаратної косметології полягає в тривалих післяпроцедурних процесах. Запущені під час роботи приладу омолоджуючі процеси продовжують відбуватися в організмі самостійно, і в цілому тривають від кількох місяців до півроку, за умови проходження повного курсу процедур. Остаточний ефект тримається кілька років, багато в чому залежить від індивідуальних особливостей організму, способу життя.Найбільш чутливі до впливу високочастотного струму жирові відкладення. Під час апаратної процедури за допомогою радіохвильового приладу в підшкірно-жировій клітковини відбувається процес ліполізу - розщеплення жирових відкладень. Вони розкладаються на безпечні для організму гліцерин і власне жирні кислоти, що природним шляхом виводяться з організму. У поєднанні з запущеними паралельно процесами відновлення колагенових волокон зменшується целюліт, відбувається інтенсивна підтяжка шкіри.

Показання до проведення RF - ліфтингу

Область застосування методу дуже широка - він і лікувальний, і омолоджуючий. Застосовується для різних вікових груп в залежності від потреби вирішити конкретні завдання.

- У молодому віці процедура рекомендується в естетичній косметології для лікування наслідків акне - шрамів, рубчиків.

- Окрема група показань пов'язана з різкими стрибками ваги, в результаті яких відбувається обвисання шкіри. Це можуть бути гормональні стреси, критичні схуднення, дієти, різке скидання ваги після вагітності, що з'явилися під час неї розтяжки, рубці. Процедура RF – ліфтингу вважається найбільш підходящим апаратним методом для вирішення завдань саме цього спектру.

- Прилад для проведення RF - ліфтингу відмінно зарекомендував себе для лікування целюліту. Жирові відкладення, проблемні зони - прямі свідчення для застосування методики.

- У віці 35-40 років цей метод рекомендується як профілактичний для попередження ранніх вікових змін, віддалення в часі явища обвисання шкіри - птозу. Це пов'язано з тим, що найбільш дієві результати демонструються на молодий шкірі, яка має досить високі відновлювальні здібності. В цьому випадку ефект настає швидше, тримається довше, потрібна менша кількість проведених сеансів.

- У віці 50+ відновлювальні процеси в організмі сповільнюються, і методи естетичної косметології, навіть апаратної, вимагають тривалого часу і більшої кількості процедур.

- У комплексній терапії з кавітацією та пресотерапією. Під час використання кавітації спільно з RF-ліфтингом значно збільшується прямий доступ до більш глибоких жирових відкладень. Ультразвукові хвилі і локалізоване тепло RF-ліфтингу стимулюють активацію адипоцитів, прискорюють кровообіг. Крім того, поєднання кавітації з RF- ліфтингом дозволяє одночасно підтягувати в’ялу від схуднення шкіру.

Результати процедури RF – ліфтингу:

- Миттєве скорочення існуючих колагенових волокон, що сприяє миттєвій підтяжці шкіри.

- Стимуляція фібробластів до створення колагену та еластину, тим самим омолоджує та підтягує шкіру.

- Стимуляція руйнування адипоцитів (вони доволі тендітні, у порівнянні з фібробластами чи іншими клітинами).

Скільки потрібно процедур

Тривалість процедури RF – ліфтингу може сягати від 20 до 50 хвилин, в залежності від розміру та стану зони лікування.

Інтервали між процедурами від 5 до 15 днів.

Курс радіохвильової терапії складається з 5-15 процедур.

Протипоказання до застосування

Радіохвильовий ліфтинг - досить серйозна апаратна процедура. Вона має ряд істотних переваг перед іншими методиками, але є і протипоказання. Використовуваний в приладі електричний струм високої частоти, глибокий прогрів тканин мають ряд заборон, які обов'язково враховують наші лікарі.

Абсолютні протипоказання

· Онкологічні захворювання

· Схильні до росту доброякісні новоутворення в зоні проведення процедури

· Епілепсія, інфаркти, інсульти, важка форма гіпертонії, цукровий діабет

· Захворювання серцево-судинної системи

· Захворювання щитоподібної залози

· Аутоімунні захворювання

· Наявність металевих деталей (штифтів, кардіостимуляторів, золотих ниток), електронних пристроїв в місцях обробки приладом

Протипоказання тимчасового характеру

· Вагітність, період лактації, період менструації

· Гострі інфекції, підвищена температура тіла

· Загострення всіх запальних процесів і алергічні реакції на шкірних покривах, розацеа в гострій стадії

· Трансмісивні захворювання

· Лікування протизапальними засобами, антибіотиками

· Вік молодше 18 років

В Центрі лазерної епіляції та косметології Estet Hall працюють тільки висококваліфіковані фахівці - лікарі, фізичні терапевти, фізичні реабілітологи, які мають профільну вищу освіту, пройшли спеціалізоване навчання та мають відповідні Сертифікати.

Процедура «RF - ліфтинг» в нашому Центрі проводиться на апараті кавітації та RF - ліфтингу відомого у всьому світі американського бренду Zemits. Апарат має окрему біполярну маніпулу для RF – ліфтингу зони обличчя та декольте, та мультиполярну маніпулу для RF – ліфтингу тіла.